Twarzowe okulary dodają kobiecie elegancji i prestiżu, a mężczyźnie siły i zdecydowania. Firma Versace ma Ci do zaoferowania modne okulary przeciwsłoneczne, abyś mógł chronić swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem i jednocześnie wspaniale w nich wyglądać.

Jakie okulary przeciwsłoneczne Versace wybrać?

Okulary przeciwsłoneczne od firmy Versace znajdziesz w kilku wariantach:

  • damskie,
  • męskie,
  • z szerokimi oprawkami,
  • z wąskimi oprawkami.

Twarzowe okulary dodają kobiecie elegancji i prestiżu, a mężczyźnie siły i zdecydowania

Modele okularów dla pań i panów są podobne, dzięki temu będąc parą, idealnie dopasujecie oprawki okularów, aby już z daleka było widać, że wiele Was ze sobą łączy. Oprawki okularów mają nie tylko różny kształt (owalne, pół elipsowate, geometryczne), ale także różne barwy od ciemnych po bardzo jaskrawe. Dzięki temu możesz idealnie dopasować okulary do swojej osobowości.

Wykończenie każdych z modeli jest dokładne z zaznaczeniem ich oryginalności i wysokiej jakości. Jeśli chcesz, możesz sprawić sobie kilka różnych modeli okularów przeciwsłonecznych, aby mogły pasować do każdej założonej przez Ciebie garderoby lub nabyć uniwersalne, pasujące do wszystkiego.

Wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne z markowymi detalami na oprawkach lub uchwytach usznych pozwalają na szybkie ich zidentyfikowanie

Jak rozpoznać okulary przeciwsłoneczne Versace od innych modeli?

Wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne z markowymi detalami na oprawkach lub uchwytach usznych pozwalają na szybkie ich zidentyfikowanie. Znak towarowy Versace znajduje się najczęściej na zewnętrznej stronie uchwytu usznego tuż przy górnej kości policzkowej lub z przodu oprawki, w której znajduje się soczewka okularowa. Rozpoznawczą grafiką Versace jest ikonka – płaskorzeźba ludzkiej głowy, która może należeć zarówno do kobiety, jak i młodego mężczyzny.

Oryginalne okulary firmy Versace zawsze będą miały ten symbol na swoim produkcie (tak samo, jak każdy inny towar wyprodukowany przez tę firmę). Może być on w różnej formie. W przypadku okularów będzie to np. złota płaskorzeźba lub rysunek graficznego znaku (symbolu) Versace, a czasami napis z logo. Należy nadmienić, iż marka ta ceniona jest za staranność i ekskluzywność wykonanych wyrobów, które nosi się latami.

Kiedy nosić okulary przeciwsłoneczne?

Okulary na słońce zakładać należy w dni upalne, podczas których słońce ostro świeci. Przeciwsłoneczne okulary warto mieć na nosie także w górach, zwłaszcza gdy leży na nich śnieg. W pogodny dzień, promienie słońca odbijają się od śnieżnej pierzynki i oślepiają oczy, przez co nie mając okularów przeciwsłonecznych na nosie, narażone są na pogorszenie się wzroku.

Dbanie o ostrość swego wzroku zwłaszcza w słoneczne dni (także zimą), pozwoli Ci zachować zdrowe gałki oczne i prawidłowe widzenie na długo. Wybierz okulary przeciwsłoneczne Versace, które zapewnią Ci idealną widoczność oraz uchronią Twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV.